Kayıt

Lise Yaz Okulu Katılım Bedeli

         Kız ve erkek öğrenci otellerinde yatılı lise yaz okulu bedeli KDV dahil 4650 TL 

         Gündüzlü Lise Yaz Okulu bedeli KDV dahil 3950 TL  

İstek Vakfı Liseleri Öğrencilerine;

         Yatılı Lise Yaz Okulu bedeli: 3950 TL KDV dahil

         Gündüzlü Lise Yaz Okulu bedeli 3250 TL KDV dahil 

  Yaz Okulu Eğitim Programına dahil hizmetler;

- Eğitim Programı (4 adet 6’şar saatlik interaktif mesleki ders + interaktif ingilizce),

- Programda belirtilen ders dışı aktiviteler,

- Geziler,

- Spor imkanları,

- Sosyal Tesisler Kafeteryamızda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri,

- Her öğrenci için acil durum sigortası dahildir.

 

Kayıt 31 Mayıs 2018 tarihinde kapanacaktır. Ödemelerin bu tarihten önce tamamlanması gerekmektedir. 50 kişilik kontenjan dolduğunda kayıtlar bu tarihden önce kapanacaktır.

Ödeme Bilgileri :

 Yeditepe Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, Garanti Bankası Sahrayıcedid Şubesi TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85 YTL hesabına Kod: Öğrenci İsmi, Referans: sem-lyo.027 açıklamalarıyla yatırılacaktır.

Anlaşmalı kredi kartlarına 3 taksit uygulanmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için Sürekli Eğitim Merkezi'ne gidilebilir ve mail order formu ile ödeme gerçekleştirilebilir. 

Ödeme dekontunu liseyazokulu@yeditepe.edu.tr adresine gönderdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezin tarafından e-posta ile kayıdın alındığına ilişkin bir bilgilendirme maili iletilecektir. 

İstenen Belgeler: 

Sanal ortamda taranarak e-posta ile iletilmesi yeterlidir.

1.      Başvuru Formu

2.      Nüfus CüzdanıFotokopisi

3.      Dekont

4.      Muvafakatname (Veli tarafından doldurulacaktır)

5.      Transkript (Mezun ise mezuniyet belgesi)

6.      Öğretmen Tavsiye Mektubu (Öğretmenin ad – soyad, telefon,  e-posta, görevi ve imzasının yer aldığı bir yazı olmalıdır)

7.      Spor tesislerini kullanacaklar için tam teşekküllü bir hastahaneden ve/veya spor hekiminden “spor yapmasında sakınca yoktur” raporu getirilmesi gerekmektedir. Havuz kullanacaklar için Hepatit B, C, tam idrar tahlili raporlarının getirilmesi gerekmektedir.

E-posta adresi: liseyazokulu@yeditepe.edu.tr

Tüm öğrencilerimiz Yeditepe Üniversitesi'nde ücretsiz seviye tespit sınavına tabii tutulacaktır. İngilizce sınıfları seviye tespit sınavına göre belirlenecektir.

Geri bilgilendirme e-postasını alan kayıt yaptırmış adayların, seçtikleri 4 dersin+ (sınıfın dolması halinde 2 yedek ders kodunu), eposta ile liseyazokulu@yeditepe.edu.tr adresine “konu” kısmına ders seçimi yazarak iletmeleri gerekmektedir. Sınıf kapasiteleri dolduğunda öğrenciler verdikleri telefonlardan sadece bir kez aranarak görüşülüp başka derslere kaydırılacaktır. Bir gün içinde 3 kez aranıp ulaşılamayan adaylar için yaz okuluna geldikleri gün hangi derslere girecekleri belli olacaktır ve itiraz edilemeyecektir.

Not: Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulu Programında ders, eğitmen, program akışı ve etkinlikler konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

HEM DERS HEM EĞLENCE

Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulunda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri 13 gün sürecek eğitim ve eğlence dolu bir ortamda yaşıtlarıyla beraber öğrenecekler. Öğrenciler, meslek ve konu hakkındaki bilgileri uygulamalı ve interaktif olarak öğrenecekler. Her gün akademik derslerin yanı sıra, Kanada Waterloo Üniversitesi akademisyenleriyle iki saat İngilizce dersi görecekler. İş gezileri ile birlikte sosyal sorumluluk kapsamında da gezilere katılacak olan öğrenciler, hafta sonu gezileri, kampüste çeşitli spor ve öğrenci kulüpleri organizasyonları ile zengin bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler.