Kayıt

Lise Yaz Okulu Katılım Bedeli

         Kız ve erkek öğrenci otellerinde yatılı lise yaz okulu bedeli KDV dahil 3900 TL 

         Gündüzlü Lise Yaz Okulu bedeli KDV dahil 3200 TL  Servis Bedeli (güzergaha göre belirlenir.)

İstek Vakfı Liseleri Öğrencilerine;

         Yatılı Lise Yaz Okulu bedeli: 3200 TL KDV dahil

         Gündüzlü Lise Yaz Okulu bedeli 2500 TL KDV dahil + servis bedeli (Güzergaha göre belirlenir.)

  Yaz Okulu Eğitim Programına dahil hizmetler;

         Eğitim Programı (4 adet 6’şar saatlik interaktif mesleki ders + interaktif ingilizce),

         Programda belirtilen ders dışı aktiviteler,

         Geziler,

         Spor imkanları,

          Sosyal Tesisler Kafeteryamızda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri,

her öğrenci için acil durum sigortası dahildir.

 

Kayıt 8 Haziran 2017 tarihinde kapanacaktır. Ödemelerin bu tarihten önce tamamlanması gerekmektedir. Kesin kayıtlar 50 kişilik kontenjan dolduğunda bu tarihinden önce kapanabilecektir. 

Ücretler; Yeditepe Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, Garanti Bankası Sahrayıcedid Şubesi TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85 YTL hesabına Kod: Öğrenci İsmi, Referans: sem-lyo.027 açıklamalarıyla yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için Rektörlük Binası 3. Katta Döner Sermaye İşletmesine gidilecektir. 

Kredi kartlarına 9 taksit yapılabilecektir. Kredi kartına uzaktan taksitlendirme yapabilmek için Mail Order formu isteyiniz. Deniz Çalışal:0216 578 0709 Ödeme dekontunu liseyazokulu@yeditepe.edu.tr adresine yolayanlara Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden e-posta ile kayıdın alındığına ilişkin bir bilgilendirme ulaştırılacaktır. 

İstenen belgeler: Sanal ortamda taranarak e-posta ile iletilmesi yeterlidir.

1.      Fotograflı Başvuru Formu,

2.      Nüfus Cüzdanı kopyası,

3.      Dekont

e-posta adresi:liseyazokulu@yeditepe.edu.tr

Geri bilgilendirme e-postasını alan kayıt yaptırmış adayların, seçtikleri 4 dersin+ (sınıfın dolması halinde 2 yedek ders kodunu), eposta ile liseyazokulu@yeditepe.edu.tr adresine “konu” kısmına ders seçimi yazarak iletmeleri gerekmektedir. Sınıf kapasiteleri dolduğunda öğrenciler verdikleri telefonlardan sadece bir kez aranarak görüşülüp başka derslere kaydırılacaktır. Bir gün içinde 3 kez aranıp ulaşılamayan adaylar için yaz okuluna geldikleri gün hangi derslere girecekleri belli olacaktır ve itiraz edilemeyecektir.

Kayıt esnasında elden getirilecek veya kurye ile iletişim adresimize ulaştırılacak belgeler: (Kayıttan 10 gün sonra)

4.      Velinin imzaladığı muvafakatname,

5.      Lise yıllarına ilişkin transkript (veya mezun ise mezuniyet belgesi),

6.     Referans (öğretmen tavsiye) mektubu), Öğretmen tavsiye mektubunda, öğretmenin adı soyadı, tel ve e-posta bilgileri ve şu andaki görevi olmalıdır. 7-8 cümlelik bir yazı yeterli olacaktır.

7.      (Varsa) İngilizce seviyesini gösterir belge.

İngilizce seviye belgesi olan-olmayan tüm öğrencilerimiz Yeditepe Üniversitesinde ücretsiz seviye tespit sınavına tabii tutulacaktır. İngilizce sınıfları seviyeye göre belirlenecek olup İngilizce seviyesi için ulusal veya uluslararası bir belge ibraz edebilecek olan öğrenciden belge istenecektir.

8.      Spor tesislerini kullanacaklar için tam teşekküllü bir hastahaneden ve/veya spor hekiminden “spor yapmasında sakınca yoktur” raporu getirilmesi gerekmektedir. Havuz kullanacaklar için Hepatit B, C, tam idrar tahlili raporlarının getirilmesi gerekmektedir.

İPTAL VE ÜCRET İADESİ: 

Lise Yaz okulunun başlamasına 30 günden az süre kaldığında yaz okulu iptali ve ücret iade işlemi yapılmaz. 

Lise Yaz Okulunun başlamasına bir ay kala (2 Haziran 2017) yapılan iptal ve ücret iadesi talepleri söz konusu olduğunda, veliye sadece 500 TL ön kayıt ücreti dışında kalan ücret iade edilecektir.  

Not: Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulu Programında ders, eğitmen, program akışı ve etkinlikler konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

HEM DERS HEM EĞLENCE

Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulunda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri 13 gün sürecek eğitim ve eğlence dolu bir ortamda yaşıtlarıyla beraber öğrenecekler. Öğrenciler, meslek ve konu hakkındaki bilgileri uygulamalı ve interaktif olarak öğrenecekler. Her gün akademik derslerin yanı sıra, Kanada Waterloo Üniversitesi akademisyenleriyle iki saat İngilizce dersi görecekler. İş gezileri ile birlikte sosyal sorumluluk kapsamında da gezilere katılacak olan öğrenciler, hafta sonu gezileri, kampüste çeşitli spor ve öğrenci kulüpleri organizasyonları ile zengin bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler.