Kayıt

Lise Yaz Okulu Katılım Bedeli :

· Lise Yaz Okulu : KDV dahil 2600 TL

 

İstek Vakfı Liseleri Öğrencileri İçin Katılım Bedeli :

· Lise Yaz Okulu : KDV Dahil 2100 TL

 

Son Kayıt Tarihi :  26 Haziran 2020

Ödemelerin bu tarihten önce tamamlanması gerekmektedir.

Ödeme Bilgileri :

Hesap Bilgisi :

Yeditepe Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi

Garanti Bankası Sahrayıcedid Şubesi

TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85

Öğrenci İsmi, Referans: sem-lyo.027 açıklamalarıyla yatırılacaktır.

Kredi kartı ile ödeme yapmak için Sürekli Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilir, Sürekli Eğitim Merkezi ofisinden veya mail order formu ile işlem yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarına 9 taksit uygulanmaktadır.

Ödeme dekontunu liseyazokulu@yeditepe.edu.tr adresine gönderdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezin tarafından e-posta ile kaydın alındığına ilişkin bir bilgilendirme maili iletilecektir.

 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler :

  1. Başvuru Formu
  2. Nüfus CüzdanıFotokopisi
  3. Dekont
  4. Muvafakatname (Veli tarafından doldurulacaktır)
  5. Öğrenci belgesi veya okul tarafından verilen öğrenci kartı fotokopisi
  6. Spor tesislerini kullanacaklar için tam teşekküllü bir hastaneden ve/veya spor hekiminden “spor yapmasında sakınca yoktur” raporu getirilmesi gerekmektedir. Havuz kullanacaklar için Hepatit B, C, tam idrar tahlili raporlarının getirilmesi gerekmektedir.

Evraklar sanal ortamda taranarak e-posta ile iletilmeli ardından orijinal evraklar Sürekli Eğitim Merkezi’ne iletilmelidir.

E-posta adresi: liseyazokulu@yeditepe.edu.tr

Tüm öğrencilerimiz İngilizce dersleri öncesinde Yeditepe Üniversitesi'nde ücretsiz seviye tespit sınavına tabii tutulacaktır. İngilizce sınıfları seviye tespit sınavına göre belirlenecektir.

Geri bilgilendirme e-postasını alan kayıt yaptırmış adayların seçtikleri dersleri e-posta ile liseyazokulu@yeditepe.edu.tr  adresine konu kısmına ders seçimi yazarak iletmeleri gerekmektedir. Sınıf kapasiteleri dolduğunda öğrenciler arayıp bilgilendirilecek, yedek derslerine kaydırılacaktır. Bir gün içinde 3 kez aranıp ulaşılamayan adaylar için ders seçimi otomatik yapılacaktır ve itiraz edilemeyecektir.

Not : Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulu Programında ders, eğitmen, program akışı ve etkinlikler konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lise Yaz Okulu Hemen Başvur

HEM DERS HEM EĞLENCE