Önemli Tarihler

Son Başvuru ve Kesin Kayıt Tarihi 8 Haziran  2017Kayıt yaptıran öğrenci, 10 gün içinde evraklarını hazırlar ve kalan ödemeyi yapar. Üniversitemizden gelecek e-posta mesajını alır almaz ders seçimine hemen başlayabilecektir. Ders kontenjanları sınırlıdır.

Lise Yaz Okulu Tarihi: 2-14 Temmuz 2017, yatılı öğrenciler için Kampüse giriş 2 Temmuz 2017 Pazar 12:00 den itibaren başlar.  

HEM DERS HEM EĞLENCE

Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulunda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri 13 gün sürecek eğitim ve eğlence dolu bir ortamda yaşıtlarıyla beraber öğrenecekler. Öğrenciler, meslek ve konu hakkındaki bilgileri uygulamalı ve interaktif olarak öğrenecekler. Her gün akademik derslerin yanı sıra, Kanada Waterloo Üniversitesi akademisyenleriyle iki saat İngilizce dersi görecekler. İş gezileri ile birlikte sosyal sorumluluk kapsamında da gezilere katılacak olan öğrenciler, hafta sonu gezileri, kampüste çeşitli spor ve öğrenci kulüpleri organizasyonları ile zengin bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler.