KİŞİSEL VERİLEN KORUNMASI KANUNU

https://liseyazokulu.yeditepe.edu.tr yayınlanan kayıt şartları, kullanım koşulları ve gizlilik politikasını okudum ve kabul ettim. 

Paylaştığım kişisel bilgilerimin kaydedilerek tarafıma elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

 

Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi programları için yapmış olduğunuz ön kayıt başvuru formu hiçbir ödeme yükümlülüğü içermez. Ön kayıt işlemindeki formunuz kayıt sürecinde bilgilendirilmek istediğinizi belirtmek amacıyla kullanılır.

YeditepeSEM, yeterli başvuru sağlanmaması durumunda programı iptal ederek, yapılan mevcut ödemeleri iade edecektir. 

YeditepeSEM eğitmen ve eğitim mekanını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

HEM DERS HEM EĞLENCE

Yeditepe Üniversitesi Lise Yaz Okulunda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri 13 gün sürecek eğitim ve eğlence dolu bir ortamda yaşıtlarıyla beraber deneyimleyecekler. Öğrenciler, meslek ve konu hakkındaki bilgileri uygulamalı ve interaktif olarak öğrenecekler. Akademik derslerin yanı sıra, Kanada Waterloo Üniversitesi akademisyenleriyle 24 saat İngilizce dersi görecekler. İş gezileri ile birlikte sosyal sorumluluk kapsamında da gezilere katılacak olan öğrenciler, hafta sonu gezileri, kampüste çeşitli spor ve öğrenci kulüpleri organizasyonları ile zengin bir ortamda eğitimlerini sürdürecekler.